عزم راسخ در جذب مشارکت هنرمندان و مخاطبان

مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات نخستين رزمواره مدافعان حرم  با بیان اینکه این کمیته عزم راسخی در جذب مشارکت هنرمندان و مخاطبان را داراست می گوید:با عنایت به اهداف و محورهای دیده شده در رزمواره، و همچنین گستردگی بخش های مسابقه، با بهرگیری از ظرفیت های رسانه ای شنیداری، دیداری، مکتوب، پایگاه های خبری و فضای مجازی، نسبت به ایجاد فضای مناسب اطلاع رسانی و معرفی بستر و چگونگی دریافت آثار و حضور در مسابقه اقدام نموده است.

به گزارش ستاد خبری نخستين رزمواره مدافعان حرم محمد باقر پروین نژاد مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات  تصریح کرد: در این راستا طی جلسات کاربردی با حضور همکاران و نمایندگان دیگر دستگاه های دست اندرکار این رزمواره، برنامه ریزی لازم برای چگونگی حضور در فضای رسانه ای و تبلیغات صورت گرفت و نحوه اطلاع رسانی و تبلیغات مشخص شد. لذا بدین منظور در وهلۀ اول پس از تصویب ارکان رزمواره، طراحی نماء در دستور کار قرار گرفت و با استفاده از عناصر تصویری و گرافیکی متناسب با موضوع مدافعان حرم نسبت به طراحی لوگو، پوستر و بروشور رزمواره اقدام شد. و در مرحله بعدی با هماهنگی های به عمل آمده توزیع این اقلام در اقصی نقاط کشور با تبلیغات در برنامه های رادیویی و تلویزیون و همینطور فضای مجازی و شبکه های اجتماعی همراه خواهد بود.

وی ادامه داد : ادامه با برگزاری اولین نشست خبری رزمواره با حضور دست اندرکاران ستاد برگزاری، فراخوان رزمواره از طریق رسانه های مختلف به اطلاع عموم مردم رسید. و از این پس مخاطبان می توانند اطلاعات لازم را به طور مستقیم هم از طریق سایت رزمواره به نشانی :www.razmvare.ir و هم شبکه های اجتماعی به نشانی:@ razmvare دریافت نمایند.

پروین نژاد اظهار امیدواری کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته، شاهد مشارکت عالی هنرمندان و مخاطبان در همه بخش های رزمواره بوده و در نهایت بتوانیم با دریافت آثار مناسب وظیفۀ خود را در نگهداشت و ثبت حماسه بزرگ مدافعان حرم به انجام برسانیم.

1396 | تمامی حقوق این سایت متعلق به رزمواره مدافعان حرم می باشد