رادیو ایران پیش قدم در معرفی مدافعان حرم

مسئول دبیرخانه نخستین رزمواره مدافعان حرم  با اعلام این خبر گفت:  رادیو ایران  از دو سال پیش با تشکیل اتاق فکر و تولید 36 اثر مستند در حوزه مدافعان حرم پیش قدم فعالیت در این حوزه بود که ماحصل فعالیت های شبکه رادیویی ایران در حوزه مدافعان حرم اختصاص یک هفته از بهترین ساعات کنداکتور در سال گذشته به این امر مهم بود. این ویژه برنامه در سال گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفت.

به گزارش ستاد  خبري نخستين رزمواره مدافعان حرم مهدی زریباف ادامه داد:  امسال تلاش کردیم تا با همکاری سایر سازمانها و نهادهای دغدغه مند به شکل گسترده تر، این رزم واره را برگزار کنیم. در این مسیر آقای جعفری از سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس، آقای فروغی از بسیج صدا و سیما، آقای انتظامی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد، آقای مقیسه از معاونت فضای مجازی صدا و سیما و اقای طالبی از معاونت فرهنگی وزارت ارشاد به ما پیوستند.

وی تصریح کرد : جلسات متعددی در رادیو، در سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس، در موزه انقلاب و دفاع مقدس، در مرکزبسیج سازمان صدا و سیما برگزار شد و نهایتا مقرر شد که هریک از دوستان مسئولیت بخش های مختلف این رزم واره رابرعهده بگیرند. در طی جلسات مصوب شد دبیرخانه رزم واره در محل شبکه رادیویی ایران مستقر شود. به همین دلیل طراحی سایت و پنل دریافت آثار توسط همکاران ما در رادیو ایران به انجام رسید. 

1396 | تمامی حقوق این سایت متعلق به رزمواره مدافعان حرم می باشد