تجلیل از مدافعان حرم، تجلیل از باورها است

رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس ومدیر ستاد رزمواره مدافعان حرم  گفت:تجلیل از مدافعان حرم تجلیل از حیثیت، باورها و اعتقادات شیعی و نشانه‌ای از بلوغ ملت ایران است چه خودش در این حماسه حضور داشته باشد چه حماسه‌آفرینان به پشتوانه جمهوری اسلامی در این میدان حماسه آفریدند.

به گزارش ستاد خبری نخستین رزمواره مدافعان حرم علی اصغر جعفری رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس با اعلام این خبرگفت: ما وظیفه داریم از کسانی که در این راه جان خود را تقدیم کردند و برای ما عزت آفریدند و شکست حتمی را به پیروزی تبدیل کردند تقدیر کنیم. امروز سرزمین اسلامی به خودش می‌بالد که با حضور مدافعان حرم و جبهه مقاومت، خورشید پیروزی در سرزمین‌های اسلامی در حال طلوع است. انشاالله به زودی جشن پیروزی را در پایان حضور داعش در عراق و سوریه خواهیم دید.

رئیس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس عنوان  کرد: ما وظیفه داریم فرهنگ را تقویت کنیم ، نسل جوان را با حماسه آشنا کنیم و به شبهات پاسخ دهیم. رسانه تاکنون در این حوزه موفق عمل کرده است. ما تا به امروز انسجام عمومی را مدیون هوشمندی رهبر معظم انقلاب و حضور مردم و اصحاب رسانه هستیم. ابعاد مختلف نقش مدافعان حرم در سطح جهانی بر هیچ کس پوشیده نیست. برخی تلاش می کنند که این حرکت ارزشمند را کم رنگ جلوه دهند لذا ما با برگزاری این جشنواره سعی در عدم فراموشی این حماسه عظیم‌ را داریم. حرکتی که امروز شکل خواهد گرفت ایده‌ای بود که از سوی معاونت صدا مطرح شد.

جعفری خاطرنشان کرد: برای برگزاری نخستین رزمواره شهدای مدافع حرم، معاونت صدا با محوریت رادیو ایران همکاری می‌کند. این پیشنهاد در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با جمعی از دوستان مطرح شد و به شکل یک رزمواره ملی در همه حوزه‌ها ظهور کرد.

1396 | تمامی حقوق این سایت متعلق به رزمواره مدافعان حرم می باشد