رسالت رسانه و زنده نگه داشتن یاد مدافعان حرم

معاون صدای رسانه ملی درباره نخستین رزمواره مدافعان حرم گفت: برگزاری این رزمواره از چند جهت مهم است. بخش مهم آن بزرگداشت عزیزانی است که امروز جان بر کف برای دفاع از اسلام، شرف و ناموس ملت ایران و جهان اسلام ایستاده‌اند. عزیزانی که نشان از این دارند که رویش‌های انقلاب اسلامی پایان ناپذیر است و آنها نماد نسل نو انقلاب هستند و در مواجهه با اشرار سینه سپر کرد‌ه‌اند.

به گزارش ستاد خبری نخستین رزمواره مدافعان حرم ،حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی اظهار کرد: ابعاد مختلف نقش مدافعان حرم بر کسی پوشیده نیست، رزمواره باید جلوی کم رنگ شدن این ابعاد را بگیرد. وظیفه رسانه معرفی الگو است و چه الگویی بهتر از این عزیزان مدافع حرم. گاهی شدت آرامش و امنیت ما را از اینکه بدانیم چه عظمتی در حال وقوع است و چه اقتداری این شهدا رقم زدند و چه الگوهای جدیدی به جامعه عرضه شده است، غافل می‌کند. بنابراین از این منظر بسیار می‌توانیم سخن بگویم و زحمات و تلاش‌های نهادهایی که در برگزاری این رزمواره دست به دست هم دادند تجلی این اقدام است.

شاه آبادی خاطرنشان کرد: رزمواره این فرصت را در اختیار شنوندگان قرار می‌دهد تا لحظات فراموش نشدنی و معنوی را تبدیل به یک فرصت ارزشمند از ظرفیت مخاطبان قرار دهند. امیدوارم رزمواره با اهدافی که تشکیل شده است از این فرصت استفاده کند.

1396 | تمامی حقوق این سایت متعلق به رزمواره مدافعان حرم می باشد