همگرایی کم نظیر بین سازمانها و نهادهای فرهنگی

مسئول کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات نخستین رزمواره مدافعان حرم گفت:پویش رسانه ای - مردمی پاسداشت مدافعان حرم و همگرایی کم نظیری بین سازمانها و نهادهای فرهنگی را این روزها شاهد هستیم.

به گزارش ستاد خبری نخستین رزمواره مدافعان حرم مهندس غلامحسین طالبی مسئول کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات نخستین رزمواره مدافعان  با اعلام این خبرتصریح کرد :برای بازتاب هر چه بهتر روایت حماسه ها و رشادتهای مدافعان حرم ، به همت رادیو ایران و با همکاری دستگاهها و نهادهای فرهنگی، نخستین رزمواره جامع مدافعان حرم شکل گرفت که کمیته ارتباطات و فناوری اطلاعات رزمواره متولی ایجاد پایگاه ارتباطی و اطلاع رسانی رزمواره است و ضمن طراحی این پایگاه، با همکاری با سایر نهادها و سازمانها ، وظیفه انتشار محتوای مناسب حوزه مدافعان حرم را دارد.

 در این رزمواره کلیه آثار می بایست از طریق درگاه ارسال آثار پایگاهRazmvare.ir  برای ما ارسال شود تا با تمهیدی که دیده شده به صورت مجزا در اختیار کمیته داوری بخشهای مختلف قرار گیرد و پس از داوری در مراسم اختتامیه از برندگان هر بخش تقدیر شود.

وی  ادامه داد:شیوه نامه، بروشور و توضیحات بخشهای مختلف اعم از شنیداری، دیداری، موسیقی و نغمات، مطبوعات و خبرگزاری ها، فضای مجازی و همچنین بخش مردمی به طور کامل در پایگاه رسمی رزمواره توضیح داده شده است.

از بخشهای دیگر این سایت می توان به نمونه آثار، دانلود مواد برنامه سازی، افکت، موسیقی ، همچنین نرم افزارهای
 برنامه سازی ، پرسش و پاسخ ، آموزش و نکاتی در باب برنامه سازی، نویسندگی، شعر، داستان و همچنین سامانه پخش نماهنگ و آثار مستند رادیویی و تلویزیونی اشاره کرد.

امید است ان شاءالله این پایگاه به مرجع تولیدات رسانه ای و مردمی مدافعان حرم تبدیل شود تا به نوعی ادای دینی باشد به دلیرمردان عرصه دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم السلام).

1396 | تمامی حقوق این سایت متعلق به رزمواره مدافعان حرم می باشد