مجروح شدن چندین نظامی و خبرنگار روس بر اثر انفجار مین در سوریه

بر اثر انفجار مین در شهر دیرالزور سوریه چهار خبرنگار شبکه های تلویزیونی ان.تی.وی و زویوزدا مجروح شده و تحت مداوا قرار گرفتند.
به گزارش گروه ستاد خبر نخستین رزمواره مدافعان حرم به نقل از رکنا، پنج نظامی روس و چهار خبرنگار شبکه های تلویزیونی ان.تی.وی و زویوزدا (وابسته به وزارت دفاع روسیه) در سوریه بر اثر انفجار مین و بمب با کنترل انفجار از راه دور مجروح شدند.
وزارت دفاع روسیه شامگاه دوشنبه در بیانیه ای اعلام کرد: بر اثر انفجار مین در شهر دیرالزور سوریه چهار خبرنگار شبکه های تلویزیونی ان.تی.وی و زویوزدا مجروح شده و تحت مداوا قرار گرفتند.
شبکه تلویزیونی روسیه 24 به نقل از این بیانیه با اشاره به اینکه دو نفر از خبرنگاران برای شبکه ان.تی.وی و دو نفر مجروح شده نیز برای زویوزدا کار می کردند، اضافه کرد: خبرنگاران مجروح روس پس از مجروح شدن به پایگاه نظامی حمیمم روسیه منتقل شدند و مداوای آنها جریان دارد.
در بیانیه گفته شده است: بر اثر انفجار بمب هدایت شونده از دور که توسط  تروریست ها کار گذاشته شده بود، پنج نظامی مین روب روسیه مصدوم شدند.
نیروهای مین روب روسیه از حدود یک ماه پیش مین روبی شهر دیرالزور مرکز استانی بر همین نام در سوریه را که چندی پیش از محاصره تروریست ها آزاد شده، آغاز کردند.

1396 | تمامی حقوق این سایت متعلق به رزمواره مدافعان حرم می باشد