جنگ در سوريه "جنگ فرامنطقه‌اي" بود

سردار قاآني: پيروزي جبهه مقاومت "اسلام آمريکايي" را در جهان شکست داد

خبرگزاري آريا - جانشين فرمانده نيروي قدس سپاه پاسداران با بيان اينکه جنگ در سوريه "جنگ فرامنطقه‌اي" بود، گفت: پيروزي جبهه مقاومت "اسلام آمريکايي" را در جهان شکست داد. به گزارش خبرگزاري تسنيم از سمنان، سردار اسماعيل قاآني در يادواره شهداي مدافع حرم دانشگاه سمنان اظهار داشت: پيروزي جبهه مقاومت يکي از افتخارات بزرگ ايران بوده و اين پيروزي همانند هشت سال دفاع مقدس براي مردم اين کشور ارزشمند است
.

وي با بيان اينکه حرکت در مسير شهدا و زنده نگه‌داشتن آرمان‌هاي آنان يکي از مهم‌ترين وظايف امروز ماست ابراز کرد: با پيروزي جبهه مقاومت اسلام ناب محمدي در سراسر جهان معرفي و حقانيت آن در اذهان عمومي آشکار شد.

جانشين فرمانده نيروي قدس سپاه پاسداران با تأکيد براينکه آمريکا مهم‌ترين حامي گروهک تکفيري داعش بود خاطرنشان کرد: آمريکايي‌ها در تلاش براي ترويج اسلام و فرهنگ آمريکايي در جوامع و کشورهاي مسلمان منطقه هستند که اين پيروزي اسلام آمريکايي را در جهان شکست داد.

وي با بيان اينکه جنگ در سوريه يک جنگ فرامنطقه‌اي بود، افزود: باوجود شهداي مدافع حرم و رزمندگان جبهه مقاومت از پيشروي اين گروهک تکفيري و تروريست ضداسلامي در منطقه جلوگيري شد. جنگ با داعش جهادي ارزشمند و زيبا بود.

سردار قاآني با تأکيد بر اينکه 18 عمليات انتحاري از سوي گروهک تکفيري داعش در منطقه در طول شبانه‌روز انجام شد تصريح کرد: اين اقدامات براي درهم شکستن مقاومت رزمندگان بود.

1396 | تمامی حقوق این سایت متعلق به رزمواره مدافعان حرم می باشد