دل نوشته سردار سلیمانی برای جانباز ۷۰ درصدی که به شهادت رسیددل نوشته سردار سلیمانی برای جانباز ۷۰ درصدی که  به شهادت رسید.


شهید علی خوش لفظ؛


نویسنده "وقتی مهتاب گم شد

«وقتی مهتاب گم شد» عنوان کتاب خاطرات جانباز سرافراز علی خوش‌لفظ است که رهبر معظم انقلاب هم چندی پیش آن را مطالعه و یادداشتی بر آن نوشتند.   
 
سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه هم به تازگی دل نوشته ای در خصوص این کتاب و روایت گر آن یعنی علی خوش لفظ،  نوشته است.
 
متن کامل دل نوشته سردار سلیمانی به شرح زیر است:
 
بسمه‌تعالی
 
عزیز برادرم علی عزیز
 
همه شهدا و حقایق آن دوران را در چهره‌ی تو دیدم یک‌بار همه خاطراتم را به رخم کشیدی. چه زیبا از کسانی حرف زده‌ای که صدها نفر از آن‌ها را همین گونه از دست دادم و هنوز هر ماه یکی از آن‌ها را تشییع می‌کنم و رویم نمی‌شود در تشییع آن‌ها شرکت کنم.
 
۱۰ روز قبل بهترین آن‌ها را مراد و حیدر را از دست دادم، اما خودم نمی‌روم و نمی‌میرم، در حالی که در آرزوی وصل یکی از آن صدها شیر دیروز له‌له می‌زنم و به درد «چه کنم» دچار شده‌ام.
 
امروز این درد همه وجودم را فراگرفته و تو نمکدانی از نمک را به زخم‌هایم پاشاندی. تنهای تنهایم.
 
عکست را بر روی جلد بوسیدم ای شهید آماده رفتن و دوست ندیده‌ام که بهترین دوستت را در کنارم از دست دادی. امیدوارم سربلند و زنده باشی تا مردم ایران در زمین همانند دب اکبر در آسمان نشانی خدا را از تو بگیرند و به تماشایت بنشینند.
 
برادر جامانده‌ات
 
قاسم سلیمانی


1396 | تمامی حقوق این سایت متعلق به رزمواره مدافعان حرم می باشد