اعلام اسامی کاندیداهای بخش های مختلف نخستین رزمواره مدافعان حرم

بخش دیداری

بخش برنامه ترکیبی:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

رضا

جوهرچی

تهران

2

محمد رضا

ماندگاران

تهران

3

جواد

طالبی

تهران

4

رامیار

روحی

سنندج

5

برات محمد

پریشانی

ملارد

 

بخش انیمیشن(پویا نمایی):

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

محمد رضا

خردمندان

تهران

2

مجید

فرخ آبادی

قم

3

علی

رجبی

مشهد

 

بخش تیزرو کلیپ:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

مهدی

بکایی

اصفهان

2

مهدی

عبدالباقی برزی

تهران

3

مرتضی

غنی لو

زنجان

4

ابراهیم

قموشی رامندی

تهران

5

امیر عباس

حسنی سعدی

قم

 

بخش فیلم (سینمایی و داستانی و کوتاه) :

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

غلامرضا

زوزنی

مشهد مقدس

2

مسعود

دهنوی

نیشابور

3

امیر عباس

ربیعی

تهران

4

سعید

موذنی

اصفهان

 

بخش فیلمنامه:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

حسین

محسنی زاده

تهران

2

ویدا(مایده)

 

موسوی قهفرخی

 

اصفهان

 

3

شمس الدین

آروند

خرم آباد

4

سمانه

استاد

مشهد

5

حسین

اسماعیلی

سمنان

6

مجید

مافی

تهران

بخش مستند:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

محسن

عقیلی

مشهد

2

مرتضی

مطوری

شیراز

3

یاسر

فریادرس

تهران

4

علی

طالبی

تهران

5

سیده آسیه

جلالی

تهران

6

محمدحسین

رضایی

قم

 

 

بخش موسیقی، سرود و نغمات آیینی

بخش موسیقی بی کلام:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

محمد امین

آرتا

تهران

2

رامین

سیفیان

تربت حیدریه

3

محمد

علیمحمدی

گرگان

4

محمد

سلطان زاده

بشرویه

 

بخش موسیقی با کلام:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

ابوالفضل

صادقی نژاد

دامغان

2

کاوه

محمدی

تهران

3

ابوالفضل

چمنی فارمد

مشهد

4

مهدی

چناری

صالح اباد

5

محمدتقی

سلجوقی

زاهدان

 

بخش مدیحه سرایی و نغمات:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

یاسین

یاحقی

اراک

2

امیر عباس

حسنی سعدی

قم

3

سعید

قاصدی قزوینی

زنجان

4

سراج الدین

چاپی

تهران

 

بخش نماهنگ:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

محمدباقر

معلم

دامغان

2

محمد جواد

حاجیان

خمینی شهر

3

سارا

افتخاری

تهران

4

حمیدرضا

استادیان

یزد

5

مجید

پناهی

زنجان

 

بخش سرود:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

حسین

توکلی

دلیجان

2

جابر

قربانی نسب

تهران

3

مهراب

مسرور

تالش

4

جواد

محمدی

سبزوار

5

رضا

نعمتی

تبریز

 

بخش ترانه سرایی:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

کاوه

محمدی

تهران

2

فائزه

امینی

اراک

3

لیلا

کاظمی

آمل

4

علیرضا

محمودی

شهرری

 

 

بخش مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاههای خبری

بخش چند رسانه ای:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

زینب

چخماغی

تهران

2

محمد

ضیایی

بیرجند

3

حسین

نورانیان

سمنان

4

سحر

قناعتی

تهران

5

مهدی

دهقان

کرمان

6

امین

زحمت کش

مشهد

 

بخش تیتر:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

زینب

تاج الدین

اصفهان

2

مینا

مولایی

تهران

3

علیرضا

نیکان

تهران

4

مسعود

سعیدی

اصفهان

5

مریم

قمریان

اصفهان

6

رضا

رضایی

تهران

 

بخش مقاله:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

مهرداد

برون

اهواز

2

مهدی

گوهری قادر

کرمانشاه

3

احمد

یوسف پور

تهران

4

محمد

صفری

تهران

5

رویا

سلمانی

 

 

بخش عکس:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

مقداد

مددی

تهران

2

بهزاد

علیپور

همدان

3

احسان

جزینی

اصفهان

 

بخش گزارش خبری:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

زینب

تاج الدین

اصفهان

2

مهدی

بختیاری

تهران

 

بخش مصاحبه خبری:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

مریم

بباز( با نام مستعارآوید طالبیان)

تهران

2

مینا

مولایی

تهران

3

شکوفه

زمانی

تهران

 

 

بخش فضای مجازی

بخش پادکست:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

یاسمین

پارسا

شیراز

2

فاطمه

رفیعی طاقانکی

جونقان

3

سعید

غزنوی

کاشان

4

پویا

الهامی قدیمی

اصفهان

5

مصطفی

اعلمی

مشهد

6

سارا

اکبری

مشهد

 

بخش طرح و تصاویر گرافیکی:

ردیف

نام

نام خانوادگی

شهر

1

سید نجم الدین

قادری

تهران

2

محمد

کیانی

تهران

3

محمد

بانی

تهران

4

سارا

قلی زاده

تبریز

5