معرفی برگزیدگان نخستین رزمواره مدافعان حرم

برگزیدگان رزمواره مدافعان حرم/ بخش دیداری

بخش برنامه ترکیبی:

نام

نام خانوادگی

رتبه

رضا

جوهرچی

اول

محمد رضا

ماندگاران

دوم

جواد

طالبی

سوم

رامیار

روحی

تقدیر

برات محمد

پریشانی

تقدیر

 

بخش انیمیشن(پویا نمایی):

نام

نام خانوادگی

رتبه

محمد رضا

خردمندان

اول

مجید

فرخ آبادی

دوم

 

بخش تیزرو کلیپ:

نام

نام خانوادگی

رتبه

مهدی

بکایی

اول

مهدی

عبدالباقی برزی

دوم

مرتضی

غنی لو

سوم

ابراهیم

قموشی رامندی

تقدیر

امیر عباس

حسنی سعدی

تقدیر


بخش فیلم (سینمایی و داستانی و کوتاه):

نام

نام خانوادگی

رتبه

غلامرضا

زوزنی

اول

مسعود

دهنوی

دوم

امیر عباس

ربیعی

سوم

سعید

موذنی

تقدیر

 

بخش فیلمنامه:

نام

نام خانوادگی

رتبه

حسین

محسنی زاده

اول

ویدا

موسوی قهفرخی

دوم

شمس الدین

آروند

سوم

سمانه

استاد

تقدیر

حسین

اسماعیلی

تقدیر

مجید

مافی

تقدیر

 

بخش مستند:

نام

نام خانوادگی

رتبه

محسن

عقیلی

اول

مرتضی

مطوری

دوم

یاسر

فریادرس

سوم

علی

طالبی

تقدیر

سیده آسیه

جلالی

تقدیر

محمدحسین

رضایی

تقدیر

 

برگزیدگان رزمواره مدافعان حرم/ بخش موسیقی، سرود و نغمات آیینی


بخش موسیقی بی کلام:

نام

نام خانوادگی

رتبه

محمد امین

آرتا

اول

رامین

سیفیان

تقدیر

محمد

علیمحمدی

تقدیر

محمد

سلطان زاده

تقدیر

 

بخش موسیقی با کلام:

نام

نام خانوادگی

مبلغ جایزه/ريال

ابوالفضل

صادقی نژاد

اول

ابوالفضل

چمنی فارمد

دوم

مهدی

چناری

سوم

محمدتقی

سلجوقی

تقدیر

 

بخش مدیحه سرایی و نغمات:

نام

نام خانوادگی

مبلغ جایزه/ريال

یاسین

یاحقی

دوم

امیر عباس

حسنی سعدی

تقدیر

سعید

قاصدی قزوینی

تقدیر

سراج الدین

چاپی

تقدیر

 

بخش نماهنگ:

نام

نام خانوادگی

رتبه

محمد باقر

معلم

اول

محمد جواد

حاجیان

دوم

سارا

افتخاری

سوم

حمیدرضا

استادیان

تقدیر

مجید

پناهی

تقدیر

 

بخش سرود:

نام

نام خانوادگی

رتبه

حسین

توکلی

دوم

جابر

قربانی نسب

سوم

مهراب

مسرور

تقدیر

جواد

محمدی

تقدیر

رضا

نعمتی

تقدیر


بخش ترانه سرایی:

نام

نام خانوادگی

مبلغ جایزه/ريال

کاوه

محمدی

اول

فائزه

امینی

تقدیر

لیلا

کاظمی

تقدیر

علیرضا

محمودی

تقدیر

 

برگزیدگان رزمواره مدافعان حرم/ بخش مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاههای خبری

بخش چند رسانه ای:

نام

نام خانوادگی

رتبه

زینب

چخماقی

اول

محمد

ضیایی

دوم

حسین

نورانیان

سوم

سحر

قناعتی

تقدیر

مهدی

دهقان

تقدیر

امین

زحمت کش

تقدیر

 

بخش تیتر:

نام

نام خانوادگی

رتبه

زینب

تاج الدین

اول

مینا

مولایی

تقدیر

علیرضا

نیکان

تقدیر

مسعود

سعیدی

تقدیر

مریم

قمریان

تقدیر

رضا

رضایی

تقدیر 

 

بخش مقاله:

نام

نام خانوادگی

رتبه

مهرداد

برون

اول

مهدی

گوهری قادر

دوم

احمد

یوسف پور

سوم

محمد

صفری

تقدیر

رویا

سلمانی

تقدیر

 

بخش عکس:

نام

نام خانوادگی

رتبه

مقداد

مددی

اول

بهزاد

علیپور

دوم

احسان

جزینی

سوم

محمدرضا

جوفار

تقدیر

 

بخش گزارش خبری:

نام

نام خانوادگی

رتبه

مهدی

بختیاری

دوم

مهشا

شمس کلائی

سوم

سعیده

حیه در

تقدیر

  

بخش مصاحبه خبری:

نام

نام خانوادگی

رتبه

مریم

خباز

اول

مینا

مولایی

دوم

شکوفه

زمانی

سوم

  

 

برگزیدگان رزمواره مدافعان حرم/ بخش فضای مجازی

بخش پادکست:

نام

نام خانوادگی

رتبه

یاسمین

پارسا

اول

فاطمه

رفیعی طاقانکی

دوم

سعید

غزنوی

سوم

مصطفی

اعلمی

تقدیر

 

بخش طرح و تصاویر گرافیکی:

نام

نام خانوادگی

رتبه

سید نجم الدین

قادری

اول

محمد

کیانی

دوم

محمد

بانی

سوم

سارا

قلی زاده

تقدیر

 

بخش نرم افزارهای کاربردی:

نام

نام خانوادگی

رتبه

مرتضی

غنی لو

اول

علیرضا

شیخ السلامی

دوم

فردین

سعیدی رنجبر

سوم

سمیه

باقری نژاد

تقدیر

 

بخش سایت و وبلاگ:

نام

نام خانوادگی

رتبه

سید هانی

بنیادی

اول

محمد

مرشد

دوم

جاویدان

اسماعیل پور

سوم

علیرضا

محمدی

تقدیر

رسول

یزدانی باغملکی

تقدیر

 

بخش شبکه های اجتماعی:

نام

نام خانوادگی

رتبه

مهدی

یوسفی

اول

حامد

کیهانی

دوم

معصومه

طالب نجف آبادی

سوم

محمدحسن

غضنفری هرند

تقدیر

مجید

پناهی

تقدیر

  

 

برگزیدگان جوایز رزمواره مدافعان حرم/ بخش مردمی

بخش کلیپ:

نام

نام خانوادگی

رتبه

ابوالفضل

طیبی

اول

جمیله

برغانی فراهانی

دوم

محمدجواد

گلچین آرانی

سوم

مجید

پناهی

تقدیر

 

بخش عکس:

نام

نام خانوادگی

رتبه

مژگان

جعفری

اول

محمدرضا

خوش نیت

تقدیر

احسان

احمدی

تقدیر

مهدی

خانلری

تقدیر

 

داستان کوتاه:

نام

نام خانوادگی

رتبه

مجتبی

مهدیان ماهفروزی

اول

معصومه

حبیبی

دوم

مهناز

نجفی چالشتری

سوم

مهدی

قاسم زاده

تقدیر

سیدمسعود

هاشمی کاسوایی

تقدیر

هدا

حشمتیان

تقدیر

 

بخش دل نوشته:

نام

نام خانوادگی

رتبه

سونیا

سعادتفر

اول

کاظم

رستمی

دوم

جلال

قربانی

سوم

معصومه

تصدیقی

تقدیر

سیده زهرا

صالحی

تقدیر

الهام

آزادی

تقدیر

 

بخش شعر:

نام

نام خانوادگی

رتبه

علی

سلیمیان

اول

کبری

موسوی قهفرخی

دوم

زهرا

محدثی خراسانی

سوم

ایرج

قنبری

تقدیر

 

بخش طرح و ایده:

نام

نام خانوادگی

رتبه

علی

رجبی

اول

مریم

مفتوح

دوم

غلامرضا

صفار

سوم

ایمان

مازندرانی

تقدیر

سهیلا

لطیفی

تقدیر

 

برگزیدگان جوایز رزمواره مدافعان حرم/ بخش شنیداری

مستند رادیویی:

نام

نام خانوادگی

رتبه

زینب

شفیعی

اول

محمد جواد

حسن شاهی

دوم

زهرا

عزیزی

سوم

لیلا

عسگری

تقدیر

محمدحسین

خسروجردی

تقدیر

ندرت

نوروزی

تقدیر

 

نمایش رادیویی;

نام

نام خانوادگی

رتبه

میترا

الاهی

اول

زهرا

عبدالله زاده

دوم

هنگامه

داودی سالستانی

سوم

مهناز

ساعد

تقدیر

بهرام

نوری

تقدیر

محسن

مقدم

تقدیر

  

متن رادیویی;

نام

نام خانوادگی

رتبه

فریبا

کاتب نیا

اول

الهه

باطانی

دوم

هاجر

کوشکی

سوم

آمنه

نیک صفت

تقدیر

الهام

بهرامی شاد

تقدیر

وحید

شیرزاده

تقدیر

 

برنامه ترکیبی:

نام

نام خانوادگی

رتبه

امیر

بیشه

اول

شهرزاد

شاه سمندی اصفهانی

دوم

سمیه

رحیمی

سوم

کیاناز

کاوه

تقدیر

الهام

کشوری

تقدیر

ملک

احمدیان دهکردی

تقدیر

  

آنونس:

نام

نام خانوادگی

رتبه

حسین

خلیلی نژاد

اول

جعفر

دژم خو

دوم

پویا

الهامی قدیمی

سوم

شهرام

ایرانمنش

تقدیر

لعیا

حسنعلی زاده

تقدیر

 

 

1396 | تمامی حقوق این سایت متعلق به رزمواره مدافعان حرم می باشد